X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
Klávesnice

Echion

ECHION je novým přírustkem herních klávesnic značk...
progaming
Herní klávesnice C-TECH Echion (GKB-37), CZ/SK, mechanická s Kailh RED spínači, 7 barev podsvícení, programovatelná, USB
popis
soubory a odkazy

ECHION je novým přírustkem herních klávesnic značky C-TECH a má obrovské ambice. Jedná se totiž a špičkovou herní mechanickou klávesnici, která Vás svými možnostmi a parametry opravdu dostane. ECHION byl navržen pro všechny hráče, kteří vyžadují pouze to nejlepší.
Díky kovovému tělu je provedení klávesnice opravdu bytelné a kvůli její váze dosahující téměř 1,5kg je její stabilita na stole neskutečně vysoká - drží jako přibitá! S konstrukcí tohoto typu opravdu nemusíte mít strach, že byste klávesnici ublížili, je konstruována na dlouholetou životnost.

Jedná se mechanickou klávesnici, v níž jsou použity lineární spínače Kailh RED. Tyto spínače se stávájí stále populárnějšími a začínají je využívat přední světoví výrobci herních zařízení. Ty se vyznačují střední aktivační silou a "netrpí" neduhem jiných mechanických spínačů, kterým je vysoká hlasitost stisku. Full antighosting je naprostou samozřejmostí, klávesnice dokáže zaznamenat všechny klávesy stisknuté současně.
Klávesnice má RGB LED diody, které jsou individálně ovladatelné skrze dodávaný software. Co to pro Vás znamená? Neomezené možnosti nastavení podsvícení! Pro každou klávesu zvlášť můžete nastavit jinou barvu, případně danou klávesu vůbec nerozsvítit. V kombinaci s různými světelnými efekty, které software nabízí, umí být výsledek fascinující.

V již zmíněném software se provádí všechny úpravy Vaší klávesnice a to nejen úpravy podsvícení. Software obsahuje i makro editor, ve kterém si můžete nahrávat vlastní makra, která mohou být nasledně přiřazena jakékoliv klávese. Díky podporovaným profilům nemusíte mít obavy nadefinovat svá makra opravdu na jakoukoliv klávesu, protože při hraní her si zvolíte profil, jaký zrovna budete potřebovat. V kombinaci se softwarem se pro Vás ECHION stane skutečnou zbraní.

Šasi klávesnice Kovové
Barva Černá
Provedení Mechanická
Typ spínačů Kailh RED
Podsvícení Ano
Počet barev 7
Antighosting Ano, plný
Programovatelná Ano
Makra Podporována
Kabel Opletený, 1,8m
Podporované OS Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Rozměr 481x194x43 mm 
Hmotnost 1450g

 


 

parametry
Konektor: USB
Přenos signálu: Ne
Barva klávesnice: Černá
České znaky: Ano
Slovenské znaky: Ano
Podsvícené klávesy: Ano
Technologie kláves: Mechanická
Opletený kabel: Ano
Délka kabelu: 1,8m
Podložka pod ruce: Ne
Interní paměť: Ano
Uložitelná makra: Ano
Provedení:: Herní
Rozměry produktu (V x Š x H): 481x194x43 mm
Počet barev podsvícení: 7
Regulace intenzity podsvícení: Ano
Typ spínače: Kailh RED
Lineární průběh stisku: Ne
Klik: Ne
Síla nutná ke stisku: 45g
Zdvih kláves: 4mm
Registrace stisku při stlačení o: 2mm
Hmotnost produktu (g): 1450g
KonektorUSB
Přenos signáluNe
Barva klávesniceČerná
České znakyAno
Slovenské znakyAno
Podsvícené klávesyAno
Technologie klávesMechanická
Opletený kabelAno
Délka kabelu1,8m
Podložka pod ruceNe
Interní paměťAno
Uložitelná makraAno
Provedení:Herní
Rozměry produktu (V x Š x H)481x194x43 mm
Počet barev podsvícení7
Regulace intenzity podsvíceníAno
Typ spínačeKailh RED
Lineární průběh stiskuNe
KlikNe
Síla nutná ke stisku45g
Zdvih kláves4mm
Registrace stisku při stlačení o2mm
Hmotnost produktu (g)1450g
Přepínání profilu klávesnicí
07.05.2017 17:14:28
uživatel:
Dobrý den, pořídil jsem si tuto klávesnici a jsem s ní v mnoha ohledech nadmíru spokojen. Chod tlačítek a jejich odezva je s porovnáním oproti klasické membránové klávesnici úžasná. Materiál kláves je také moc příjemný. Podsvícení je parádní, nicméně právě u tohoto bodu mám trochu výtku. Nikde jsem se nedozvěděl o ovládání změny profilu osvětlení mimo na klávesnici. Časem jsem objevil zkratky Fn+INS čímž přepínám původně nastavené možnosti osvětlení a Fn+čísla 1-4 (písemná část klávesnice) . Je tedy možnost měnit profily osvětlení přímo z klávesnice? Díky Dalibor (reagovat)
Přepínání profilu klávesnicí
09.05.2017 08:48:11
uživatel:
Dobrý den, toto bohužel nelze. (reagovat)
přidat příspěvek do diskuze
ostatní produkty